SKF (Швеція)

Компанія SKF – світовий лідер з виробництва підшипників та підшипникової сталі, високоточних підшипників. Також ущільнення, мастила та інструменти для монтажу и демонтажу підшипників. SKF представлена у 130 країнах світу: Франція, Китай, Німеччина, Україна, Італія, Японія, Польща, Іспанія, Швеція, Великобританія, США … З 1907 року – моменту заснування компанії, вдосконалення підшипників росло від самовстановлюючого кулькового підшипника до підшипникових вузлів. SKF встановила нові світові стандарти і підтверджує своє лідерство на ринку, довговічністю та працездатністю своєї продукції.

FAG (Німеччина)

Компанія FAG – світовий лідер у виробництві кулькових та роликових підшипників для автомобільної, аерокосмічної, важкої промисловості, верстатобудування та найрізноманітніших галузях машинобудування. У кінці 2001 року великий німецький виробник підшипників — група INA купив більше 90 відсотків акцій підприємства. З 1-го січня 2002 року, компанія FAG належить компанії INA.

"SNR-NTN" (Японія-Франція)

У 2008 році утворилася група “NTN-SNR”, котра включає в  себе французького та японського виробника підшипників. Японська компанія NTN  має широкий асортимент підшипників, котрі використовують у електроніці, оргтехніці: жорсткі диски, принтери, сканери. Компанія успішно займається продажею, виробництвом підшипникових вузлів, а також продукції для обслуговування та проведення сервісних робіт.

INA (Німеччина)

Компанія INA у основному орієнтується на виробництві голчастих підшипників розвиваючи автомобільну промисловість та машинобудування. Однією з вдалих пропозицій на ринок продукції була пропозиція голчастого підшипника без кілець. INA протягом  десятків років займається розвитком та вдосконаленням своєї продукції, з роками розширився асортимент та об’єми виробництва. Виробляються кулькові та роликові системи лінійного переміщення, сферичні підшипники ковзання, шатунні головки, обгонні муфти.

Barden (Німеччина)

Високоточні підшипники компанії Barden застосовуються в умовах високої швидкості з мінімальним шумом та вібрацією, також мають велику довговічність і зносостійкість. Дякуючи високій точності підшипників Barden їх використовують у літакобудуванні, на пристроях вентиляції та кондиціонування, у виконавчих механізмах, у текстильному спец обладнанні, у насосах, харчовій промисловості. Широке застосування у медичному обладнанні: у рентгеновскому та стоматологічному обладнанні. Barden випускає прецизійні однорядні радіально-упорні, радіальні, надточні однорядні радіально-упорні та радіальні  (роз’ємні та нероз’ємні) кулькові підшипники, опорні, спеціальні прецизійні підшипники. 

Nadella (Франція)

Компанія Nadella французский виробник голчастих підшипників. Заводи Nadella знаходяться у Франції, Бельгії, Італії, Швейцарії, Іспанії. Компанія виробляє лінійні направляючі, карданні шарніри та автомобільні компоненти. У 2003 році – Nadella увійшла в компанію Timken і через 2 роки була продана італійській Overseas Industries S.p.A. Продукція що випускалася під маркою Nadella доповнила асортимент компаній Timken  та Torrington.

Rollix (Франція)

Rollix – компанія французської групи DEFONTAINE, спеціалізується на виробництві опорно-поворотних пристроїв та спец. підшипників. На протязі 30 років компанія випускає величезну кількість роликових та кулькових підшипників. За роки плідної праці відчинилися філіали в Італії та Великобританії. Компанія ROLLIX-DEFONTAINE вдосконалює якість своєї продукції та досягає високої точності при виготовленні своєї продукції Підшипники Rollix застосовуються у підйомно-транспортних та будівельних машинах, підйомниках. Компанія створила екологічно чисту ущільнюючу систему для змащування підшипників. Також компанія Rollix забезпечує підшипниками велику кількість вітрогенераторів та залізничний транспорт.

s-l640

SNFA (Франція)

Компанія SNFA робить акцент на виробництво авіакосмічних підшипників, а також високотехнологічних підшипників. Вона є одним зі світових лідерів з виробництва для цієї сфери. Продукція компанії  SNFA Group це в основному прецізійні кулькові, роликові підшипники, підшипники для спеціального застосування, шпиндельні, комбіновані, зубчасті, спеціальні комбіновані підшипники. З 2006 року SNFA входить до складу групи SKF та сумісно дає відчутний прорив у розвитку своєї продукції, завдяки сумісним зусиллям. Співробітництво між SKF та SNFA забезпечує стабільність металоріжучим станкам – створюючи підшипники високої точності.

ZKL (Чехія)

Інститут з Дослідження Підшипників Коливання – ZKL утворився внаслідок збільшення попиту на нові типи підшипників, підвищеної точності високої якості. Інститут розробляє випуск нової серії підшипників, спеціальних, нестандартних для машинного обладнання. Великий вклад було зроблено у залізничний транспорт, у металургію та гірничуовидобувну промисловість. Розроблена лінія великогабаритних підшипників. В основному інститут працює над дослідженням, розробкою, виробництвом підшипників коливання також розвитком автомобільної та залізничної промисловості. ZKL – великий виробник великомасштабного сферичного ролика у Центральній Європі. Являється постачальником проміжних продуктів для автомобільної промисловості.

ZVL (Словаччина)

ZVL один із постачальників повного спектру підшипників коливання. Компанія спеціалізується на виробництві підшипників для комп’ютерного обладнання. Співробітники ZVL обмімюються досвідом з технічними департаментами споживачів та іншими зовнішніми організаціями для вдосконалення окремих якостей підшипника – динамічні навантаження, обмеження швидкості, момент тертя, рівень вібрації… Компанія ZVL збільшила довіру клієнтів за рахунок якості виробленої продукції. Розвиток міцних партнерських відносин та співробітництво з постачальниками  – підвищує конкурентоспроможність у своїй сфері.

psl

PSL (Словаччина)

Чехословацький завод PSL виробляє стандартні та спеціальні великорозмірні підшипники, опорно-поворотні пристрої. За рахунок сучасного обладнання та контрольного обладнання компанія PSL вдосконалює якість своєї продукції. Багато країн зацікавлені продукцією компанії PSL, стабільність та надійність виробництва збільшує ринок збуту продукції по цілому світу. Також PSL займається виробництвом: роликових підшипників з циліндричними роликами, роликових з конічними роликами, великогабаритних підшипників, роликових зі сферичними роликами, опорно-поворотних кругів, інтегрованих редукторів, підшипників з цементованої сталі.

Kinex (Словаччина)

KINEX найбільший в світі постачальник стандартних та спеціальних підшипників коливання. Компанія KINEX має широкий асортимент виробленої продукції з роками розширюючи кількість видів підшипників: радіально-упорні, однорядні кулькові, циліндричні роликові підшипники, спеціальні підшипники для автомобілів, підшипники для літаків та спеціальної техніки, спеціальні однорядні та дворядні підшипники з циліндричними роликами…

CX (Польща)

COMPLEX S.A. – потужний виробник частин для промислових машин, сільськогосподарської техніки та автомобілебудування. Висока якість продукції та професіоналізм обслуговування клієнтів – завоювали міцну позицію на ринку. Розширюючи асортимент своєї продукції, тим самим задовільняючи потреби клієнтів, компанія СХ збільшує кількість нових партнерів та клієнтів, що являється високою гарантією та стабільністю у сумісній роботі.

NSK (Японія)

Компанія NSK стрімко розвиває більшість напрямків потребуючих наявності підшипників, з величезним успіхом освоює по цілому світу багато нових ринків збуту. Маючи багатолітній досвід роботи, у точності технології обробки, забезпечує багато напрямків своїм широким асортиментом. Значний внесок, розвиток та вдосконалення автомобільної, авіаційно-космічної, металургічної промисловості. З роками розвиток мережі компанії набирає значних розмірів – 13 країн розвивають та зміцнюють свої виробничі площі, утримуюючи своєю якістю продукції – стабільну позицію на ринку.

KOYO (Японія)

Компанія Koyo Seiko – один з ведучих світових виробників підшипників та автомобільної системи кермового керування. Високий та стабільний рівень якості продукції та продуктивності розширює об’єми компанії до 18 підшипникових заводів у 7 країнах. Koyo Seiko Co, ООО та Toyoda Machine Works, Ltd об’єдналися у 2006 році, та створили корпорацію JTEKT . Сумісними зусиллями успішно вводять свою продукцію у сільське господарство та будівництво, у важку промисловість, автомобільну, у машинобудування. Компанія спецілізується на випуску такої продукції як: підшипники загального призначення, для електродвигунів та електричних приладів, спеціальні підшипники та тіла коливання для екстремальних умов експлуатації, спеціальні підшипники для станкобудування, для металургічних та сталепрокатних заводів, підшипники для автомобілів.

MCB (OAE)

Виробник MCB – якісний та недорогий постачальник якісних підшипників для автомобілів європейського та азійського виробництва, а також на промислові конвеєри. MCB спеціалізується на виробництві широкого ряду підшипників та здійснює їх поставки на автомобільні ринки та на промислові конвеєри, підшипники безшумні у роботі та стабільні при високих навантаженнях, володіють високим коефіцієнтом коливання. При виготовленні продукції компанія використовує тільки високоякісний метал, приміняє найсучасніші технології обробки, дотримується точність розмірів та пропорцій обойм та кульок підшипника.

TIMKEN (США)

Timken розробляє технологію, котра веде до більш чистих і міцніших матеріалів. Інженери застосовують технології на багатьох ринках, виробляючі нові та кращі продукти, котрі демонструють відмінну роботу в умовах сильного навантаження. Компанія змушує світ крутитися за допомогою продуктів та послуг по керуванню процесами тертя та передачі енергії. Розробляються нові технології, котрі придають продукції наших замовників швидкість, безпеку, надійність та ефективність. Компанія TIMKEN являється найбільшим у світі виробником конічних підшипників та лідером у виробництві високоякісної легірованої сталі.

ISB (Італія)

Компанія Italcuscinetti, власник бренду ISB була заснована у 1981 році, у місті Руб’єра, провінції Редджо Емілія, Італія. Продукція компанії виробляється відповідно до міжнародних  стандартів UNI EN ISO 9001:2008. Широкий асортимент високоякісної продукції, котра налічує близько 70 тис. типів компонентів та швидка доставка — ключові фактори, що дозволяють ISB бути серед лідерів ринку і задовільняти технічні и комерційні потреби клієнтів.
Концерн IC Group – Italcuscinetti займає гідну позицію у списку  компаній, що займаються продажем технічних промислових виробів на міжнародному ринку. Дякуючи досвідченим спеціалістам і найдосконалішому обладнанню – продукція проходить контроль якості на кожному етапі виробництва. Компанія існує на ринку вже майже 30 років. Концерн IC Group SB – Italcuscinetti виробляє та реалізовує продукцію для найрізноманітніших галузей промисловості.

CX80 (Польща)

“CX80 Polska” – провідний виробник багатофункціональних препаратів, найпотужнішого у світі клєвого шву “Auto Weld Холодна Зварка” та спеціалізованих очисних матеріалів, що існує з 1991 року (раніше відома як “GLOBIX”).
Багарічне співробітництво з такими концертами, як „DuPont” (Швейцарія), „Total” (Франція), „Ardgah” (Німеччина), допомогло СХ80 створити асортимент інноваційних виробів, призначених для найвимогливіших клієнтів, серед яких, зокрема, сервісні центри “Mercedes Benz” , “Toyota Manufacturing”, та “Procter & Gamble”.
СХ80 виробляє унікальний асортимент виробів, які не містять ароматичних сполук і є екологічно чистими. Вони застосовуються як у промисловості (будівельна, гірничо-збагачувальна промисловість, автомобільні, морські, залізничні, авіаційні перевезення), так і на споживчому ринку FMCG (“Castorama”, “Leroy Merlin”).

Divinol (Німеччина)

Divinol – фахівці у сфері мастильних матеріалів та хімікатів. По цілому світові довіряють компанії Zeller + Gmelin, коли мова йде про промислові мастила, мастильні матеріали для транспортних засобів і машин та хімічних продуктів. З 1866 компанія розробляє і поставляє продукти та технологічні рішення, які встановлюють стандарти з точки зору продуктивності, надійності та економічності.

Провідне виробництво і компетенція в області мастильних матеріалів понад 150 років. Від скромного початку у виробництві керосину, Divinol з часом почав виробляти та пропонувати корпораціям і підприємствам середнього бізнесу величезну різноманітність високоякісних мастильних матеріалів, друкарських фарб та хімічних продуктів для багатьох застосувань.

Сьогодні компанія розробляє індивідуальні рішення для продуктів і процесів, які вражають і забезпечують відчутне поліпшення. Завдяки багаторічному досвіду, Divinol працює швидко та гнучко. Вони підтримують та розвивають сильні сторони відділів мастильних матеріалів, друкарських фарб і хімії бренду Divinol.

THK (Японія)

Nachi (Японія)

IKO (Японія)

Asahi (Японія)

FBJ(Японія)

KBC(Корея)